Ogłoszenie o pracę

Forma zatrudnienia
Inspektor ds. finansowo-księgowych
kadry@slaskiezoo.pl
Telefon
666-031-184
Fax

Data składania
2018-01-12
Data wygaśnięcia
2018-04-15
Tagi

Województwo
ŚLĄSKIE
Powiat
Chorzów
Gmina
Chorzów
Miasto
Chorzów
Ulica
inne Promenada gen. Jerzego Ziętka
Numer budynku
7

Liczba wakatów: 1,0 etat,

Wymiar czasu pracy: 1,0 etat,

Wykształcenie i staż pracy:

  1. Średnie - minimum 10-letnia praca w księgowości w tym 5 lat w samorządowej jednostce budżetowej lub wyższe ekonomiczne – minimum 5-letnia praca w księgowości w tym 1 rok w samorządowej jednostce budżetowej.

Wymagania niezbędne:

  1. Obywatelstwo polskie

  2. Wykształcenie średnie

  3. Umiejętność obsługi komputera

  4. Doświadczenie w zakresie księgowości w samorządowej jednostce budżetowej.

  5. Pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystania w pełni z praw publicznych

  6. Nie skazanie prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe

  7. Niekaralność zakazem pełnienia funkcji kierowniczych związanych z dysponowaniem środkami publicznymi

Wymagania dodatkowe:

  1. Umiejętność podejmowania decyzji.

  2. Sumienność.

  3. Dyspozycyjność.

  4. Znajomość programów księgowych i kadrowych oraz MS Office w szczególności Excell, programy pocztowe.

  5. Doskonała znajomość przepisów prawa podatkowego, zasad rachunkowości oraz umiejętność praktycznego ich zastosowania.

  6. Doskonała organizacja pracy, bardzo wysoka kultura osobista i komunikatywność.

  7. Umiejętność dostrzegania problemów, analizy, generowania adekwatnych rozwiązań.

  8. Ewentualnie dodatkowe dokumenty poświadczające podnoszenie kwalifikacji w zawodzie księgowego.

Zakres obowiązków:

  1. Prowadzenie kasy jednostki polegające na:

    1. Wystawianiu dowodów kasowych oraz sporządzaniu raportów kasowych

    2. Przyjmowaniu i odprowadzaniu gotówki do banku

    3. Rozliczaniu zaliczek pracowniczych

    4. Rozliczaniu czasu pracy kasjerek

  2. Przygotowywanie faktur do zatwierdzenia

  3. Wycena i księgowanie dowodów magazynowych.

  4. Nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów księgowych

  5. Wykonywanie czynności związanych z zamknięciem miesiąca

Wymagane dokumenty:

  1. Curriculum Vitae

  2. List motywacyjny

  3. Kwestionariusz osoby ubiegającej się o zatrudnienie

  4. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie

  5. Kserokopie świadectw pracy,

  6. Oświadczenie o korzystaniu w pełni z praw publicznych,

  7. Oświadczenie o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie oraz za przestępstwa przeciwko mieniu, obrotowi gospodarczemu, działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karno-skarbowe,

  8. Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz.926 z późn. zm.) oraz ustawą z dnia 21.11 .2008 roku o pracownikach samorządowych (Dz. U. z 2008 r. nr 223 poz. 1458 z późn. zm.).

Warunki pracy na stanowisku:

  1. Praca wykonywana w budynku Dyrekcji Śląskiego Ogrodu Zoologicznego – budynek piętrowy bez windy.

Informujemy , iż w miesiącu listopadzie 2017r. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w jednostce, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych był niższy niż 6% .

Termin i miejsce składania dokumentów:

  1. Wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć bezpośrednio w dziale kadr Śląskiego Ogrodu Zoologicznego lub przesłać drogą pocztową do dnia 12 styczeń 2018 r. do godz. 14.00 w zamkniętej kopercie, oznaczonej imieniem i nazwiskiem kandydata, z podaniem stanowiska będącego przedmiotem naboru.

  2. Oferty, które wpłyną do Śląskiego Ogrodu Zoologicznego po wyżej określonym terminie, nie będą rozpatrywane.

  3. Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej Biuletynu Informacji Publicznej www.zoo.silesia.pl oraz na tablicy ogłoszeń w siedzibie Śląskiego Ogrodu Zoologicznego Promenada Gen. Jerzego Ziętka 7 w Chorzowie.

  4. Złożone oferty są przechowywane zgodnie z instrukcja kancelaryjną.

Do pobrania:

  1. Regulamin naboru na wolne stanowiska urzędnicze, w tym kierownicze stanowiska urzędnicze, w Śląskim Ogrodzie Zoologicznym.

  2. Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.

  3. Wzór oświadczenia o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie, o korzystaniu w pełni z praw publicznych, o nie byciu prawomocnie skazanym za przestępstwa: przeciwko mieniu, przeciwko obrotowi gospodarczemu, przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego, przeciwko wiarygodności dokumentów lub za przestępstwo karne skarbowe.